درباره ما

شرکت مهندسی ایرانیک (ایران سپتیک) در سال ۱۳۹۰ تأسیس شده است و با بهره گیری از جمعی از نخبگان و کارشناسان فنی برجسته و دوره دیده، همواره بر تمرکز کامل و تخصصی بر محصولاتی چون سپتیک تانک، ایمهاف تانک، لوله کاروگیت، پکیج تزریق مواد شیمیایی و … تأکید داشته است.

مجموعه ایران سپتیک هیچگاه به وبسایت خود تنها به چشم پلی برای ارتباط گیری با مشتریان و کارفرمایان نگاه نکرده است و همواره بر ایجاد بستر موفقی تأکید داریم که:

  • هم به آموزش تخصصی تمام موارد مربوط به محصولاتی همچون سپتیک تانک، ایمهاف تانک و … بپردازد.
  • و هم بتواند با فروش محصولات باکیفیت و تخصصی، نیاز تمامی کارفرمایان، صاحبان صنایع و مشتریان سراسر کشور و کشورهای همسایه را فراهم آورد.

ایران سپتیک؛ سربلند در تمامی پروژه های بزرگ کشور

مجموعه ایران سپتیک چه به عنوان پیمانکار اصلی و چه در نقش مشاوره ای پروژه های بزرگ کشور، همواره آثاری طلایی و نقشی موفق از خود به جای گذاشته است. همین حضور موفق در ۱۰۰% پروژه ها، موجب شده است که کارفرمایان در دیگر پروژه های بزرگ خود نیز «ایران سپتیک» را به عنوان اولین انتخاب تخصصی خود برگزیده اند.

البته که کیفیت اتفاقی نیست… از همین رو مجموعه ایرانیک (ایران سپتیک) علاوه بر به کارگیری نیروهای نخبه و متخصص، به پشتوانه‌ی بهره گیری از ماشین آلات حرفه‌ای و دانش روز جهانی، به عنوان تخصصی ترین مجموعه حوزه آب و فاضلاب، به طراحی و تولید سپتیک تانک، ایمهاف تانک، پکیج تزریق مواد شیمیایی، لوله کاروگیت باکیفیت و …. می پردازد.

همواره تأکید داریم که کیفیت اتفاقی نیست؛ کیفیت را مقایسه کنید.