سپتیک تانک | فروش سپتیک تانک | خرید سپتیک تانک

سپتیک تانک | فروش سپتیک تانک | خرید سپتیک تانک

سپتیک تانک که با توجه به مواد ان یعنی کربن به صورت مشکی و سیاه می باشد باید با مواد اولیه با کیفیتی ساخته شود ولی بعضی کارخانه های برای این که هزینه ساخت نهایی پایین داشته باشند در ساخت سپتیک تانک از گرانول استفاده میکنند که باعث میشود کیفیت سپتیک تانک بسیار افت کند . سپتیک تانک را چطوری تشخیص دهید که از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده است یا خیر ؟ برای این کار به رنگ سپتیک تانک دقت کنید هر چقدر این رنگ کدر تر باشد از مواد اولیه با کیفیتی ساخته شده است . سپتیک تانک براق نشانه ی استفاده از گرانول در ساخت سپتیک تانک می باشد . بنابر این در انتخاب سپتیک تانک دقت نمایید و تا جایی که امکانش هست خودتون حضوری در کاراخنه تولید سپتیک تانک حضور یابید و به صورت حضوری سپتیک تانک خود را سفارش دهید .

سپتیک تانک چیست در جواب این سوال باید گفت مخزنی است که اب فاضلاب به وسیله ی ان تصفیه میشود . لذا سپتیک تانک چیست یک دستگاه تصفیه فاضلاب میباشد. شرکت ایران سپتیک تولید کننده انواع سپتیک تانک از جمله سپتیک تانک پلی اتیلن سپتیک تانک فاضلاب می باشد . مخزن سپتیک تانک که به فارسی گندانبار می باشد مخزنی است که به وسیله ی ان می توان لجن و فاضلاب را از اب جدا کرد بدین ترتیب اب مجدد وارد چرخه استفاده باز می گردد . اب فاضلاب وارد سپتیک تانک میشود سپس لجن ته نشین در سپتیک تانک می شود و اخر سر اب صاف و قابل استفاده در محیطهای کشاورزی کارواش و …. از سپتیک تانک خارج می شود . جهت خرید سپتیک تانک با شرکت ایران سپتیک تماس بگیرید .

سپتیک تانک چیست

سپتیک تانک اماده : آنچه که در انجام کارها از امتیاز زیادی برخوردار است سرعت انجام کارهاست یعنی با سرعت بتوان کارها رو پیش برد . از همین رو سپتیک تانک آماده از قبل اماده شده اند و این نوع سپتیک تانک ها قابلیت نصب اسان تر را نیز دارند . سپتیک تانک اماده را می توانید استعلام قیمت فرمایید . مطمن باشید ایران سپتیک مناسب ترین نرخ سپتیک تانک اماده را به شما خواهد داد . تولید سپتیک تانک بستگی به مقدار نیاز به سرعت، میزان نیاز به تحمل بار خاک و ترافیک و میزان آشنایی کارفرما با مکانیزم سپتیک تانک دارد. هر قدر نیاز به سرعت بیشتر باشد تولید کننده باید به سمت تولید سپتیک تانک پلی اتیلن برود.

عملکرد مخزن سپتیک تانک بدین گونه هست که فاضلاب خارج شده از خروجی لوله های وسایل بهداشتی، بعد از داخل شدن به مخزن سپتیک ، به دلیل کم شدن سرعت جریان بخشی از مواد معلق و مواد سنگین آن ته نشین میشود و به صورت لجن در کف سپتیک قرار می گیرد. در مرحله بعد، با کمک باکتری های بی هوازی که فعال شده اند استارت به تجزیه مواد آلی موجود کرده و لجن فاضلاب را هضم می کند

میکروارگانیسم های موجود در فاضلاب در شرایط بی هوازی بخشی از مواد آلاینده را تجزیه کرده نموده و باعث کاهش بار آلودگی فاضلاب درون سپتیک تانک می گردد. دیواره تعبیه شده بین ناحیه اول و دوم سپتیک تانک پلی اتیلن باعث ممانعت از عبور مواد ته نشین شده و چربی های شناور ناحیه اول به ناحیه دوم می گردد. 

سپتیک تانک فاضلاب : یکی از محصولات پر فروش و جستجوی زیاد در گوگل سپتیک تانک فاضلاب می باشد . سپتیک تانک فاضلاب همان طور که از نامش پیداس برای فاضلاب کار انجام میدهد . یعنی اب فاضلابی وارد سپتیک تانک فاضلاب شده و لجن و مواد بد ته نشین شده و از طرفی دیگر ابی کاملا تمیز و صاف بیرون میاید که می توان با ان اب کشاورزی کرد .

سپتیک تانک سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره تولیدی شرکت ایران سپتیک قابلیت تحمل بار ترافیکی را دارا بوده و تا عمق ۱۴٫۵ متر زیر زمین قابل دفن هستند. بازار کشورهای افغانستان، ترکیه، عراق، ارمنستان و آذربایجان هدف اصلی شرکت ایران سپتیک در تولید سپتیک تانکهای پلی اتیلنی خود می باشد. در برخی از پروژه ها بدلیل تاکید کارفرما بر تحمل درجه حرارت بالاتر ار ۸۰ درجه سپتیک تانک و مخزن پلی اتیلن دوجداره، شرکت ایران سپتیک نسبت به استفاده از مواد pp اقدام می نماید که این موضوع باعث انحصار گروه ما در تولید سپتیک تانک پلی اتیلن، سپتیک تانک پلی پروپیلن، سپتیک تانک پلی اتیلن، سپتیک تانک فاضلاب دوجداره بیهوازی گردیده است.

خالی کردن مخزن سپتیک تانک

مهم است که سپتیک تانک خود را خالی کنید تا شانس ایجاد و آسیب بالقوه به سیستم کاهش یابد. بسیاری از افراد نزدیک من می توانند فراموش کنند که سپتیک تانک خود را خالی کنند زیرا لازم نیست که اغلب آنها انجام شود و زمانی که فرایند باید انجام شود همیشه مشخص نیست. شما باید از شرکت های مجوز صدور مجوز استفاده کنید تا سیستم تخلیه را اجرا کنید تا اطمینان حاصل شود که آن را مطابق مقررات و محیط زیست امن است. به عنوان کارشناسان ما قادر به انجام اقدام به استانداردهای بالا و می تواند به شما خدمات مورد نیاز برای گیاه درمان خود را. امروز می خواهیم با یکی از متخصصان ما صحبت کنید اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سرویس تخلیه مخزن مخزن که می توانیم برای شما انجام دهیم، پیدا کنید. نگران نباشید، فرم درخواست را پر کنید و در اسرع وقت با جزئیات بیشتر تماس بگیرید.

سپتیک تانک

زمان تخلیه مخزن سپتیک تانک

بسیاری از خواص به تعجب می پردازد که چگونه اغلب مخازن سپتیک تانک خود را باید تخلیه کنند. همانطور که هر سیستم متفاوت است، زمان دقیقی برای فرکانس دفع فاضلاب شما وجود ندارد، زیرا این همه بستگی به تعدادی از عوامل دارد. راه اصلی شما می توانید محاسبه کنید که چقدر شما باید سپتیک تانک خود را خالی کنید با نگاه کردن به اندازه سیستم شما است و بسیاری از مردم از مخزن استفاده می کنند. اگر شما یک سیستم بزرگ داشته باشید که می تواند بسیاری از زباله ها را نگه دارد، اما فقط ۱۰ نفر از تانک استفاده می کنند، این کار نیاز به تخلیه کمتری دارد اگر شما مجبور به مخزن با اندازه ی مشابه باشید و ۲۰ نفر از آن استفاده کرده باشند. راه دیگری که فرکانس دفع آن متفاوت است، بستگی به جامدات موجود در سیستم دارد. اگر مقدار زیادی چربی، گریس و روغن در مایع وجود داشته باشد، باید مخزن بیشتر تخلیه شود. به طور متوسط، سپتیک تانک باید حدود یک بار در سال تخلیه شود. با این حال هر سیستم متفاوت است و شما باید با متخصص بررسی کنید. اگر میخواهید دریابید که آیا مخازن سپتک تانک شما نیاز به تمیز کردن دارند، امروز با ما صحبت کنید. به عنوان متخصصان اطراف ما می توانیم فرآیند دفع برای مخزن فاضلاب خود را برای اطمینان حاصل کنیم که سیستم شما کارآمد است. امروز با ارسال فرم درخواستی به ما، با ما تماس بگیرید و یک عضو تیم متخصص ما در اسرع وقت با جزئیات مورد نیاز خود تماس می گیرد. هیچ هزینه ای برای هزینه تخلیه مخزن سپتیک تانک وجود ندارد، زیرا هر سیستم متفاوت است. عوامل متعددی وجود دارد که باید در هنگام هزینه کردن فرایند مورد توجه قرار گیرند، اما ما می توانیم همه چیز را در نظر بگیریم تا قیمت مناسب برای شما پیدا کنیم.

فروش سپتیک تانک

بدیهی است اگر شما یک سیستم بزرگتر نزدیک به شما داشته باشید که می تواند مقدار زیادی از فاضلاب را نگه دارد، هزینه دفع بالاتر از یک مخزن کوچک خواهد بود. با این حال اگر افراد کمتری از یک مخزن بزرگ استفاده می کنند، سیستم باید کمتر از حد تخلیه شود و بنابراین هزینه های شما را کاهش می دهد. بسیار مهم است که همیشه باید مخزن مخزن خود را تخلیه کنید در صورت لزوم، برای اطمینان از آنکه بتوانید به طور موثر ادامه دهید، ساختار ارزش بیشتری برای پول دارد. برای پیدا کردن قیمت دقیق برای خدمات تخلیه که ما انجام می دهیم، امروز با ما صحبت کنید. ما تمام خدمات تخلیه محلی را با استانداردهای بالا به شما تحویل می دهیم. فقط فرم تماس را پر کنید و در اسرع وقت با یک نقل قول تماس بگیرید. تخلیه مخزن فاضلاب فرآیند حذف فاضلاب و زباله از سیستم است. به عنوان کارشناسان مخزن سپتیک تانک ما قادر به انجام این نقش به راحتی و به سرعت بسته به اندازه و محل ساختار. برای حذف زباله ما این مراحل را دنبال می کنیم؛ دسترسی به مخازن سپتیک تانک را پیدا کنید حذف هر خاک یا زمین از درب و آماده شدن برای بلند کردن باز خلاء را داخل سیستم قرار دهید و روند را آغاز کنید صبر کن تا تمام بقایای حذف شوند درب را باز کنید و اطمینان حاصل کنید که آن امن است به عنوان متخصصان ما می توانیم این را برای شما انجام دهیم در حالیکه نیازهای محیطی را برآورده می کنیم. ایمنی نگرانی اصلی ماست و ما قصد داریم اطمینان داشته باشیم که در همه زمان ها، اقدامات زیست محیطی خوب انجام می شود. اینجا را ببینید – برای یادگیری در مورد خورشید و یا صحبت با تیم ما برای پیدا کردن بیشتر. به عنوان کارشناسان مخزن سپتیک تانک ما قادر به انجام خدمات دفع به یک استاندارد عالی، و شما را با نتایج عالی. برخی از شرکت های مخزن فاضلاب در مناطق اطراف شما اغلب ادعا می کنند که متخصص هستند و نتایجی با کیفیت بالا را به شما ارائه می دهند، با این حال همیشه این مورد نیست. قبل از شروع خدمات تخلیه خود، باید قبل از شروع کار خود، اپراتورهای خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که ارزش پول زیادی برای شما به ارمغان می آورد. همانطور که حذف فاضلاب باید توسط یک شرکت دفع زباله مجاز انجام شود، شما باید مطمئن شوید که آنها مقررات را برآورده می کنند و قوانین لازم را دنبال می کنند. به عنوان حرفه ای، ما به طور کامل آموزش داده شده و واجد شرایط برای انجام این روند و سال تجربه در برخورد با طیف وسیعی از موارد. تماس با ما اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد خدمات تخلیه مخزن مخزن ما انجام می دهند امروز با ما صحبت می کنند. به عنوان متخصصان ما تمام مشاغل را به بالاترین استانداردها و خدمات عالی که ما افتخار می کنیم، انجام می دهیم. تخلیه مخزن مخزن اقدام بسیار مهم است و باید انجام شود در صورت لزوم. به ما اطلاع دهید اگر به خدمات ما علاقه مند هستید و در اسرع وقت با اطلاعات بیشتری به شما خواهیم رسید. نگران نباشید، فرم درخواست را پر کنید و به زودی در تماس باشید

سپتیک تانک

سپتیک تانک یا همان گند انبار ساده ترین نوع تصفیه خانه تک واحدی است که تصفیه مکانیکی (ته نشینی) و تصفیه زیستی با کمک باکتریهای بی هوازی همزمان در آن انجام می گیرد . سپتیک تانک تشکیل شده است از انبار سرپوشیده ای که از بتن آرمه ساخته شده و فاضلاب پس از ورود به انباره و بعلت کاهش سرعت جریان آن، قسمتی از مواد معلق خود را بصورت ته نشینی از دست می دهد و از سوی دیگر انبره بیرون می رود. مواد ته نشین شده بصورت لجن در کف انباره با کمک باکتریهای بی هوازی هضم می شود. از این فرایند غیرهوازی در تصفیه فاضلاب می توان بدون استفاده از تکنولوژی پیچیده و پرهزینه روشهای معمول، تصفیه فاضلاب را با هزینه بسیار کمتر و به نحو مطلوبتری به انجام رساند. در این روش در صورتیکه به فاضلاب اکسیژن نرسد، باکتریهای هوازی فعالیت رشد و نمو خود را از دست داده و در عوض باکتریهای بی هوازی فعالیت خود را شروع می کنند. کار این باکتریها براین اساس است که اکسیژن مورد نیاز خود را از تجزیه مواد آلی و معدنی موجود در فاضلاب بدست می آورندو به عبارت دیگر این باکتریها برخلاف باکتریهای هوازی، مواد نامبرده را احیاء می کنند.

سپتیک تانک

محاسبه ظرفیت سپتیک تانک

برای محاسبه ظرفیت سپتیک تانک : معمولا از سپتیک تانک ها برای فاضلابهای بهداشتی استفاده می شود. بنابراین در اینجا روش محاسبه ظرفیت سپتیک تانک برای فاضلابهای بهداشتی آمده است. براساس استانداردهای BS6297 ظرفیت سپتیک تانک را می توان از رابطه زیر محاسبه نمود.
V=2000+C*P

فروش سپتیک تانک

مکانیزم عملکرد سپتیک تانک بدین گونه است که فاضلاب به وسیله لوله ورودی به قسمت اول وارد می شود. قسمت اول از قسمت دوم مخزن توسط یک دیوایدر جدا کننده، جدا شده است. حجم قسمت اول، دو سوم از کل حجم مخرن را تشکیل می دهد. هنگامی که فاضلاب وارد قسمت اول می شود، ذرات خارجی و مواد معلق به علت سنگینی بیشتر به سمت کف مخزن رفته و در پایین آن ته نشین می شوند. از طرفی روغن ها و چربی ها به سمت بالا رفته و بر روی سطح آب شناور می شوند. روغن ها و چربی ها وزن کمی دارند. موادی که در کف مخزن ته نشین شده اند باعث تولید توده ای از لجن می شوند و همچنین باعث تکثیر و رشد میکروارگانیسم ها و باکتری ها شده اند.

تولید سپتیک تانک

حوضچه چربی گیر در ساختمانهای مجهز به آشپزخانه بزرگ و در موسساتی که مقدار فاضلاب آشپزخانه زیاد باشد، حوضچه چربی گیر ضروری است. حجم حوضچه چربی گیر ۵ لیتر برای هر نفر کافی است و حداقل حجم قابل قبول نیز ۱۲۰ لیتر می باشد. بهره برداری از سپتیک تانک زمان تخلیه سپتیک تانک بطور معمول و در شرایطی که ظرفیت سپتیک تانک خوب محاسبه شود و از ریختن مواد غیر از فاضلاب جلوگیری شود، حدود یک سال مناسب خواهد بود. از ریختن مواد ضد عفونی کننده به داخل سپتیک تانک به علت از بین بردن باکتری ها خودداری شود. تمام لجن نباید از سپتیک تانک تخلیه گردد زیرا مقداری لجن برای شروع مجدد فعالیتهای میکروب لازم می باشد. دفع فاضلاب تصفیه شده خروجی از سپتیک تانک پساب خروجی سپتیک تانک را بر حسب نفوذ پذیری زمین به دو طریق دفع می کنند: ۱٫ در زمین های با نفوذ پذیری زیاد، ترانشه ای به عمق ۴۵ سانتی متر حفر کرده و پساب سپتیک تانک را در آن تخلیه می کنند. زمین های با نفوذپذیری کم، فاضلاب خروجی از سپتیک تانک را به داخل چاه جذبی هدایت می کنند ۲٫ در صورتیکه زمین از نفوذپذیری کمی برخوردار باشد باید با ایجاد ترانشه هایی پر از شن و ماسه دانه بندی شده سطح تماس فاضلاب با زمین را افزایش داد. ظرفیت نفوذپذیری زمین ظرفیت نفوذپذیری زمین برای فاضلاب کمتر از آب است، زیرا مواد اضافی موجود در فاضلاب سپتیک تانک موجب بوجود آمدن مواد ژله ای می شود. بنابر تعریف، مدت زمانی که لازم است سطح آب در داخل چاله ای به ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی متر و عمق ۴۵ سانتی متر، به اندازه ۲٫۵ سانتی متر پایین رود، ظرفیت نفوذ پذیری زمین گفته می شود. نکته: قبل از انجام آزمایش زمین محل آزمایش را باید خیس کرد و آزمایش را انجام داد. سطح زمین لازم برای جذب فاضلاب سپتیک تانک تصفیه شده بصورت زیر محاسبه می شود.

سپتیک تانک سفید

با داشتن زمان جذب در صورتیکه از لوله سوراخدار و ترانشه جهت دفع فاضلاب استفاده می شود، می توان از رابطه زیر استفاده نمود. Q =۱.۳/Ta + ۷.۵ Q : دبی فاضلاب یا بار سطحی فاضلاب وارد بر سطح جذب کننده بر حسب m3/m2.d از سطح کف ترانشه Ta : زمان جذب بر حسب دقیقه برای تداوم عمل تصفیه و تسریع واکنشهای بیولوژیکی توسط باکتری های هوازی عمق ترانشه را خیلی کم و حدود ۹۰-۴۵ سانتی متر در نظر می گیرند، قطر لوله های پخش که در کف ترانشه نصب می شوند حدود ۱۰ سانتی متر و طول آن برای واحد های کوچک ۱۰۰ متر است. جنس لوله های پخش کننده فاضلاب معمولاٌ سفال می باشد. شیب لوله ها اگر ۱۰۰ متر باشد ۳/. درصد و اگر ۳۰۰-۱۰۰ متر باشد، ۵/. درصد انتخاب می گردد. حداقل فاصله بین دیواره دو ترانشه معمولاٌ یک متر انتخاب می گردد. در دفع فاضلاب در صافی های شنی معمولاٌ دو ردیف لوله استفاده می شود ردیف بالا به قطر ۱۰ سانتی متر برای پخش فاضلاب در صافی و ردیف زیرین برای جمع آوری فاضلاب صاف شده تعبیه می گردد. مقدار فاضلابی که در هر متر مربع از صافی شنی در روز می تواند عبور کند ۴۵ لیتر است که معادل زمان جذب در حدود ۲۳ دقیقه می باشد. عمق بستر ماسه ۷۵ سانتی متر است. در محاسبات نفوذپذیری چاه سطح کف چاه را در نظر نمی گیرند، همچنین برای جلوگیری از آلودگی آبهای زیر زمینی لازم است کف چاه حداقل ۳ – ۱٫۵ متر بالاتر از سطح آب زیر زمینی باشد . در حقیقت سپتیک تانک ساده ترین نوع تصفیه خانه تک واحدی نیز است که تصفیه مکانیکی (ته نشینی) و تصفیه زیستی با کمک باکتریهای بی هوازی ، همزمان در آن انجام می گیرد . سپتیک تانک تشکیل شده است از مخزن سرپوشیده ای که از بتن آرمه ساخته شده و فاضلاب پس از ورود به مخزن و به علت کاهش سرعت جریان آن، قسمتی از مواد معلق خود را بصورت ته نشینی از دست می دهد و از سوی دیگر مخزن بیرون می رود . مواد ته نشین شده بصورت لجن در کف انباره سپتیک تانک با کمک باکتریهای بی هوازی هضم میشوند . از این فرایند غیرهوازی در تصفیه فاضلاب، می توان بدون استفاده از تکنولوژی پیچیده و پرهزینه معمول، تصفیه فاضلاب را با هزینه بسیار کمتر و به نحو مطلوبتری به انجام رساند .

خرید سپتیک تانک

در این روش در صورتیکه به فاضلاب اکسیژن نرسد، باکتریهای هوازی فعالیت رشد و نمو خود را از دست داده و در عوض باکتریهای بی هوازی فعالیت خود را شروع می کنند. کار این باکتریها براین اساس است که اکسیژن مورد نیاز خود را از تجزیه مواد آلی و معدنی موجود در فاضلاب بدست می آورند و به عبارت دیگر این باکتریها برخلاف باکتریهای هوازی، مواد نامبرده را احیاء می کنند. نتیجه این فعالیت ، تجزیه مواد آلی ناپایدار و تبدیل آنهابه نمکهای معدنی پایدار و نیز گازهایی از قبیل گاز هیدروژن سولفوره ، گاز متان ، گاز کربنیک و گاز ازت می باشد. به این ترتیب ، ترکیبات آلی موجود در سپتیک تانک فاضلاب توسط یک دسته از میکروارگانیسم ها به اسید استیک و گازهای دی اکسید کربن و هیدروژن تبدیل و سپس بوسیله دسته دیگری از میکروارگانیسم ها به گاز متان تبدیل می شود که گاز متان حاصله خود موجب از بین رفتن باکتریهای موجود می گردد .

لوله کاروگیت

قیمت سپتیک تانک

ایمهاف تانک

سپتیک تانک
کارخانه سپتیک تانک