قیمت لوله کاروگیت – لوله کاروگیت – کارخانه لوله کاروگیت

قیمت لوله کاروگیت – لوله کاروگیت – کارخانه لوله کاروگیت

قیمت لوله کاروگیت به مواد اولیه و نرخ مواد پلی اتیلن در بورس مرتبط است در خرید لوله کاروگیت و اتصالات لوله دوجداره کاروگیت، مواد اولیه مصرفی، تجهیزات کارخانه تولید کننده، اعتبار و شهرت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد.

لوله کاروگیت

لیست قیمت لوله دوجداره پلی اتیلن و دیگر لوله‌های پلی اتیلنی براساس قیمت فروش مواد اولیه در بورس کالا با احتساب هزینه تولید، وزن و اندازه لوله کاروگیت و حمل و تحویل درب کارخانه و براساس گریدهای مواد اولیه به صورت کیلو گرم و یا بر اساس متر محاسبه و اعلام می‌گردد.

لوله کاروگیت چیست؟

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در تولید انواع قطعات و تجهیزات از جمله لوله ها به وجود آمده است مشاهده می‌ شود انواع مختلف این محصولات در بازار وجود دارد. در این بین لوله کاروگیت یا لوله دوجداره پلی اتیلن لوله هایی هستند که دارای دو جداره می باشند به صورتی که یکی بیرونی با شکل ظاهر حلقه حلقه بود و یک لایه درونی نیز دارای سطح صاف است که از آن جهت عبور سیالات با ماهیت های فاضلابی، اسیدی و یا بازی و یا پساب های صنعتی استفاده می شود.

لوله کاروگیت

قیمت لوله کاروگیت

قیمت لوله کاروگیت دوجداره 200 – برای خرید لوله و اتصالات دوجداره کاروگیت فاضلابی با شماره های 02188721092 تماس بگیرید لوله پلی اتیلن110از دو نوع مواد متفاوت PE100 و PE 80 تولید می شود که تفاوت کمی از لحاظ کیفیت وجود دارد و تنها تفاوت قابل اشاره این است لوله پلی اتیلن که از مواد PE100 تولید می شوند حجم کمتر انعطاف بیشتر و تراکم بیشتر که موجب شده اکثر پیمان کار ها جهت استفاده از پروژه هایشان از لوله پلی اتیلن قیمت لوله کاروگیت دوجداره 200 با مواد PE100 استفاده نمایند. مزایای استفاده از لوله های پلی اتیلن نسبت به لوله های بتنی عمر مفید این لوله ها با توجه به مقاومت بالای آنها در برابر فاضلاب بسیار بالاتر از لوله های بتنی آزبست سیمانی و فولادی است. لوله‌های پلی اتیلن می‌توانند از طریق جوش یا اتصالات فشاری بر روی زمین به هم متصل شده و سپس به آسانی داخل ترانشه قرار داده شوند در حین ایجاد مهار برای خطوط لوله‌ی دفن شده ایجاد مهار در شیرها و انتهای آزاد لوله‌ها نیز توصیه می‌شود تمام تکیه‌گاههای موقت مانند پایهها و میخهای تراز و باید قبل از خاکریزی از زیر لوله خارج گردند.

قیمت لوله کاروگیت

لوله کاروگیت 400 میلیمتر : برای فاضلاب های شهری و روستایی و هندهول ها و شبکه زهکشی. لوله کاروگیت 500 میلیمتر : استفاده در فاضلابهای شهری، جمع آوری آبهای سطحی و دریچه های دسترسی که ارتفاع و شبکه های زهکشی. لوله کاروگیت 600 میلیمتر : برای شبکه های جمع آوری فاضلاب و آبهای سطحی و منهول مخزن ها و سپتیک تانک های پلی اتیلنی و چربیگیر. لوله کاروگیت 700 میلیمتر : از سایزهای کم مصرف مورد استفاده در فاضلاب. لوله کاروگیت 800 میلیمتر : قابل استفاده در شبکه اصلی فاضلاب و منهول ها و لوله های زهکشی و انتقال آب رودخانه ها بصورت ثقلی. لوله کاروگیت 1000 میلیمتر : برای شبکه های فاضلاب اصلی و دیواره چاه ها و منهول های دوجداره و انتقال آب بصورت ثقلی.

شستشوی گرم ولاک بری کامل لوله های مانیسمان و سپس تولید اتوماتیک همراه با دمش بخار و هوای فشرده کیفیت فیلم آلیاژی را تضمین می نماید مصرف عمده لوله های گالوانیزه مانیسمان در شبکه آبرسانی سیستم اطفا حریق و آتش نشانی سیستم آب در گردش و مصارف صنعتی می باشد لوله مانیسمان سایز 6 رده80 بصورت تمام اتوماتیک گالوانیزه می گردد. محدوده اندازه لوله PEX آنها از اندازه امپریالیستی از ۴ ۱ اینچ تا ۴ اینچ تشکیل شده است اما به طور گسترده در اندازه های ۱ ۲ اینچ ۳ ۴ اینچ و ۱ اینچ می باشد نیزاستفاده می شود متریک PEX است به طور معمول در اندازه های ۱۶ میلی متر ۲۰ میلی متر ۲۵ میلی متر ۳۲ میلی متر ۴۰ میلی متر ۵۰ میلی متر و ۶۳ میلی متردر دسترس است. خط لیست قیمت لوله اسپیرال کاروگیت تولید لوله باید از چه مزایایی بهره‌مند باشد آیا متن زیر می‌تواند جواب‌گوی سؤال. ایران پلی اتیلن نماینده رسمی فروش لوله و اتصالات پلی اتیلن کابلی برق در تهران می باشد لوله پلی اتیلن کابلی برق.

لوله کاروگیت

ویژگی لوله های پلی اتیلن فاضلابی(کاروگیت):

عمر طولانی اتصالات مناسب با آب ‌بندی کامل مقاومت بالا در برابر سایش تحمل بار ترافیکی وزن سبک امکان جابجایی راحت‌تر نسبت به نمونه های چدنی و فولادی مشابه تولید با تکنولوژی جدید و به روز باکیفیت بالا صرفه جویی در هزینه های اجرائی لوله های کاروگیت 160 میلیمتر را باصطلاح لوله کاروگیت 6 اینچ نیز مینامند قطر دهانه داخلی لوله 160 میلیمتر و همچنین قطر بیرونی لوله باحتساب کنگره های بیرونی 187 میلیمتر میباشد. اتصال لوله های کاروگیت 160 میلیمتر توسط کوپلر و واشر میباشد ضمن اینکه میتوان این لوله ها را به صورت جوشی نیز مورد استفاده قرار داد مقدار لوله ی قابل حمل از این سایز در کامیون تک محور 950متر و در ترانزیت 2300 متر طول میباشد.

لوله دوجداره کاروگیت 160 جهت انتقال فاضلاب و هدایت سیالات به صورت ثقلی کاربرد دارد و این سایز از لوله کاروگیت ( لوله 160 کاروگیت ) جهت آبرو‌های کوچک و انتقال پساب‌ واحدهای مسکونی و صنعتی کوچک بکار میرود . از این رو به این لوله 160 میگویند که قطر داخلی آن 160 میلیمتر است . در لوله کاروگیت ابعاد بسیار مهم است و بر خلاف لوله‌های تکجداره که وزن در آنها مطرح است , در این نوع از لوله پلی اتیلن , وزن مهم نیست و در هیچ استاندارد و جدولی مشخصات وزنی مشخص نشده است و تاکید بر ابعاد و میزان مقاومت حلقوی جداره خارجی است.

تولید سپتیک تانک

قطر داخلی این لوله در تمامی مقاومت ها 1000 میلیمتر معادل 1 متر می باشد و بر عکس لوله پلی اتیلن تحت فشار، قطر بیرونی لوله کاروگیت است که با بالا و پایین آمدن رینگ استیفنس تغییر می کند. لوله کاروگیت 1000 با مقاومت 8 کیلو نیوتن آغاز و تا مقاومت مکانیکی جهت تحمل بارهای وارده از بیرون سطح تا 128 کیلو نیوتن قابل تقویت است.

سپتیک تانک

قیمت سپتیک تانک